Najpopularniejsze teksty na blogu w roku 2017 – TOP 10

Daję słowo! W tym roku wyłożyłam na ławę tysiące słów, a Wy czerpaliście z tego z różną intensywnością. Przy okazji starałam się dać Wam garść emocji, szczyptę zrozumienia, parę okruchów codzienności i odrobinę przyjemności. Czy mi się udało? Nie wiem. Wiem za to, które teksty Was w tym roku najbardziej skusiły. Dziękuję, że wpadaliście na moją skromną słowną ucztę i mam nadzieję, że w przyszłym roku będę Was gościć jeszcze częściej dobrym słowem!

10 najpopularniejszych tekstów na blogu w roku 2017

Jeśli coś przegapiliście – klikajcie w tytuł i nadrabiajcie. Udanej lektury!

10) Czy warto przygarnąć psa ze schroniska?

O tym, że przygarniając psa ze schroniska będziesz się czuć jak kawał gnoja. O tym, że mimo wszystko warto. O tym, że nie byłam gotowa na adopcja psa. I o tym, że mimo wszystko było warto.

9) Inni mają gorzej. Nie jesteś samotną wyspą

Inni mają gorzej? I co z tego? Masz prawo tonąć i szukać ratunku. Szukać koła ratunkowego i wypatrywać pomocnej dłoni. Warto wołać o pomoc. Wołaj! Proszę Cię, wołaj…

8) Żałoba po psie – masz do niej prawo!

O tym, czemu warto czasem zejść na psy. O tym, że to nie tylko pies, ale my jesteśmy tylko ludźmi i mamy prawo do cierpienia, zwłaszcza, gdy tracimy przyjaciela…

Najpopularniejsze teksty na blogu - czy warto przygarnąć psa

7) Życie mnie nauczyło – 25 krótkich życiowych lekcji

Już dawno wykorzystałam wszystkie nieprzygotowania do życia, więc staram się uczyć na błędach i odrabiać życiowe lekcje. Dziś wy możecie nauczyć się na moich – dam Wam od siebie spisać!

6) Poznań z przymrużeniem oka krytyka

Pojechałam odwiedzić najgorsze miasto w Polsce – co z tego wynikło? Czy Poznań jest warty poznania?

5) Jestem milenialsem, a Ty?

Jestem pieprzonym milenialsem i nikt mnie nie lubi. A ja nawet się z tego cieszę. Chodź, jest duża szansa, że to tekst o Tobie.

4) Czy warto iść na studia?

Czy warto było szaleć tak… A, wybaczcie, to nie tekst o tym. A może właśnie o tym? No więc było warto czy nie? Sprawdźcie sami!

3) Jak stworzyć trwały związek? 11 rad na 11 lat

11 lat z jedną osobą? Jak to zrobić i nie umrzeć z nudów lub wzajemnie się nie pozabijać? Miłość to za mało. Sprawdźcie moje rady potwierdzone 11-letnią jakością!

2) Apel do studentów

Studentem byłam i nic co studenckie, nie jest mi obce. Zobaczcie, o co apeluję do studentów i dlaczego mój apel nie nadawałby się do wygłoszenia na uczelnianej auli!

1) Czy matura to najważniejszy egzamin w życiu?

No właśnie. Czy matura to bzdura? Zdałam i oblałam wiele życiowych egzaminów, a szkoła życia daje mi w kość nieustannie, wciąż sadzając mnie do oślej ławki. Sprawdźcie, czy matura zaważyła na moich losach!

___________________________________________________________

Hej Słowoczytacze! Dziś nie tylko daję Wam na tacy słowa z TOP 10 2017, ale chętnie też przyjmę Wasze sugestie. Jakie są Wasze ulubione teksty? Jakiego typu słowa chcecie czytać w roku 2018? Piszcie w komentarzach pod tym wpisem, w dyskusji na Facebooku lub na maila: slowonalawe@gmail.com