Współpraca

Jestem otwarta na różne formy współpracy, jeśli tylko pasują do słów, które wykładam tutaj na ławę.

Wykładam słowo na swoją blogową ławę. Choć etatowo zasiadam po drugiej stronie marketingowej ławy: negocjuję, przeprowadzam przetargi i wybieram najlepsze agencje z całego świata. Po pracy odpinam sztywny kołnierzyk i zamieniam dress code na dres kod i jestem królową własnego podwórka. Co prawda zamiast peleryny, okrywam się kocykiem, a zamiast berła dzierżę miotłę, bo czasem do ogarnięcia mam niezły bałagan (zaczynając od nieuporządkowanej materii słów w mojej głowie).

Niedawno założyłam też stadko (grupa FB – LAMY SUKCESU), gdzie inspirujemy, pomagamy i drapiemy naszą wewnętrzną lamę za uszkiem. I przede wszystkim pokazujemy, że nawet życiowa lama może odnieść jakiś sukces. A co najważniejsze, że tego sukcesu wcale odnosić nie musi.

Jestem otwarta na współpracę, daję Wam słowo (na ławę), że połączymy nasze wizje i wspólnie zasiądziemy po tej samej stronie ławy, by wyłożyć na nią coś naprawdę wartościowego.

Słowo na ławę to blog lifestylowo – literacki. Czytają mnie przede wszystkim osoby w przedziale wieku 18-35 z niewielką przewagą kobiet. Ludzie przychodzą do mnie po słowa, po emocje, inspiracje, motywację i po historie, które opowiadam. Jeśli Tobie też się one podobają, razem możemy stworzyć naszą własną.

Więcej informacji na temat bloga i publikowanych na nim treści znajdziesz w zakładce O MNIE.

Słówko w sprawie współpracy możemy wymienić za pośrednictwem maila: slowonalawe@gmail.com

Daję słowo, że się dogadamy!