Zastanawiasz się, gdzie trafiłeś?

To chodź na słowo!
Jestem Asia i daję słowo! Jestem dorosła. Wciąż nie wiem, kim chcę być, gdy dorosnę. Szukam swojej drogi. Znajduję. Gubię się. Przewracam. Wstaję. Znów szukam. Piszę o tym, co znajduję się w zakątkach mojej (Twojej?) głowy. Nawet tych najciemniejszych, do których boimy się zaglądać. Piszę o tym, co czuję, co mi wyszło, o tym, co zawaliłam i czego się boję. Piszę o tym, że można. O tym, że wcale nie trzeba. Może pokażę Ci, dokąd iść. A może spotkamy się, gdy zgubisz ściężkę i wymienimy się uśmiechem zagubionych wędrowców, którzy idą tą samą drogą, niepewni tego, co na końcu.


Witam w moim świecie! W mojej głowie. Usiądź przy mojej blogowej ławie i rozsiądź się wygodnie. Liczę na to, że zostaniesz na dłużej!
ZACZNIJ TUTAJ

NAJPOPULARNIEJSZE KATEGORIE

SAMO ŻYCIE

Tutaj znajdziecie wpisy o wszystkim, co niesie życie. A życie, niczym fala niesie najróżniejsze rzeczy.


Czasem przynosi smutek, czasem wynosi nas szczyty szczęśliwości, czasem zalewa nas miłość, innym razem topimy się w problemach, czasem walczymy ze sztormami, niekiedy skaczemy na głęboką wodę, a jeszcze kiedy indziej płyniemy na fali zdarzeń.


Zapraszam na pokład!
WIĘCEJ Z TEJ KATEGORII

LAMA SUKCESU

Niezła ze mnie lama. Lama Sukcesu. Stworzyłam stadko dla tych, którzy też czują, że drzemie w nich prawdziwe zwierzę - Lama Sukcesu!

Pokazuję, że Lamy Sukcesu też potrafią, też mogą, ale przede wszystkim przypominam, że wcale nie muszą.


Poza tym drapię wewnętrzną lamę za uchem i pokazuję, że w naszym stadku każdy może być kimś najlepszym na świecie - SOBĄ!


WIĘCEJ Z TEJ KATEGORII

OPOWIADANIA

Jesteśmy dorośli. Jednak wciąż boimy się ciemności, jaką maluje niekiedy życie. Jesteśmy dorośli. Jednak wciąż nie możemy zasnąć, gdy pod łóżkiem czają się potwory gorsze niż w dzieciństwie.


Tu znajdziecie bajki dla dorosłych, a także alternatywne życiorysy współpasażerów, przechodniów, ludzi, których mijam. Może dzisiaj odnajdziesz tutaj siebie?


Chodź na słówko, coś Ci opowiem!

WIĘCEJ Z TEJ KATEGORII

PODRÓŻE MAŁE I DUŻE

Podróżuję nie tylko do wnętrza własnej głowy. Przywożę pamiątki - zapisane w dzienniku, który przed Wami otwieram. Przywożę zdjęcia - stop klatki wspomnień. Przywożę garść uśmiechów, kilka głębokich westchnień i parę mililitrów łez ze wzruszenia.


Pokazuję, że aby sięgnąć chmur, nie trzeba sięgać do portela po duże kwoty.


Wskakuj - ruszamy!

WIĘCEJ Z TEJ KATEGORII

KULTURA

Czytam. Oglądam. Doświadczam. Obserwuję. Wrażenia, westchnienia, inspiracje.


Czasem pojadę na Woodstock, innym razem pójdę do teatru. O tym, co mnie poruszyło, co mnie chwyciło za serce, a co za gardło, wyciskając łzy.


Być może tworząc tę kategorię, chciałam znaleźć usprawiedliwienie dla własnej prokrastynacji. Być może Ty znajdziesz tu pretekst to własnej.


Zapraszam!

WIĘCEJ Z TEJ KATEGORII

OSTATNIE WPISY

[posts-style4 show='3' cat='' excerptlength='24']


[readmore-link align="center" button="ZOBACZ WIĘCEJ WPISÓW" links="https://slowonalawe.pl/index.php/sprawdz-najnowsze-wpisy/" target=""]

Śledź mnie w SOCIALACH


FANPAGE SŁOWO NA ŁAWĘ

FACEBOOK


1
GRUPA NA FACEBOOKU

LAMY SUKCESU


2
SŁOWO NA ŁAWĘ

INSTAGRAM


3