LAMA SUKCESU wykładA

Słowo Na Ławę

Palermo jak zwiedzać

Zastanawiasz się, gdzie jesteś?

Mój blog jest blogiem lifestylowo – literackim. Na co dzień jestem lamą mierzącą się z życiem, co przy moich 153 cm wzrostu bywa trudne. Mam pracę w dużej korporacji, miłość, psa (czyli jeszcze więcej miłości), a czasem też depresję, nerwicę i problemy. Czasem jestem Lamą Sukcesu z naciskiem na to drugie, kiedy indziej plączą mi się kopytka, język i myśli. Czasem biorę życie z kopyta, czasem przyjmuję kopniaki od losu. Czyli po prostu żyję. Myślę, że to miejsce dla każdego, bo wierzę, że w każdym z nas drzemie lama. Czas ją obudzić, pokochać i nauczyć kilku sztuczek. Dołączcie do mojego stada!

Cześć!

Jestem Asia i jestem Lamą Sukcesu

Cześć, jestem Asia i kocham słowa. Lubię układać je w równym rzędzie wersów, zaplątywać w językowe supełki. W supełki plączą się też emocje, które po nitce do kłębka (a niekiedy i na odwrót) przeprowadzam po słownych labiryntach.

Jakie słowo wykładam na ławę?

Chodź na słówko!

SAMO ŻYCIE

SAMO ŻYCIE – tutaj znajdziecie wpisy o wszystkim, co niesie życie. A życie, niczym fala niesie najróżniejsze rzeczy. Czasem przynosi smutek, czasem wynosi nas szczyty szczęśliwości, czasem zalewa nas miłość, innym razem topimy się w problemach, czasem walczymy ze sztormami, niekiedy skaczemy na głęboką wodę, a jeszcze kiedy indziej płyniemy na fali zdarzeń. Lubię myśleć, że piszę o tym, co czasem siedzi głęboko w każdym z nas. Lubię myśleć, że czytelnicy mogą znaleźć tu zrozumienie. Lubię myśleć, że czasem ktoś ze mną uroni łzę, czasem ktoś się zaśmieje. Lubię myśleć, że  jest nam tu wszystkim dobrze. 

OPOWIADANIA

OPOWIEŚCI NA (NIE)DOBRANOC  jesteśmy dorośli, ale wciąż boimy się ciemności, jaką czasem maluje przed nami życie. Jesteśmy dorośli, a czasem wciąż nie możemy zasnąć, bo pod łóżkiem czają się potwory gorsze niż w dzieciństwie. Tutaj znajdziecie bajki dla dorosłych, w których jak to w życiu – czasem czeka dobre zakończenie, czasem smutny koniec. Polecam do czytania przed snem!  PASAŻEROWIE LINII 222 – od dzieciństwa uwielbiałam jeździć autobusami i wymyślać współpasażerom alternatywne życiorysy. Od jakiegoś czasu zaczęłam spisywać je w swoim notatniku i publikować na blogu. Jeśli kiedyś w komunikacji miejskiej zauważycie dziewczynę przypatrującą się Wam i notującą coś w zeszycie – uważajcie, może będziecie kolejnymi bohaterami mojej opowieści. A jeśli ciekawią Was spisane na nowo biografie obcych mi ludzi – to siądźcie wygodnie i zapraszam na przejażdżkę linią 222! 

LAMA SUKCESU i nie tylko…

Czasem śpi sobie w kąciku, zwinięta w kłębuszek i nawet nie daje o sobie znać. Wszystko po to, by obudzić się w najmniej spodziewanym momencie. Oj tak, w każdym z nas drzemie dzikie zwierzę. Nawet, kiedy nasza czujność jest zupełnie uśpiona.

Nawet jeśli na co dzień jesteś wojownikiem życia, jeśli jesteś perfekcyjną Panią czy Panem, który zna wszystkie triki na ogarnięcie życiowego bałaganu, to na pewno czasem masz takie dni, że czujesz się jak totalny lamer. Pewność siebie traci pewność i zostaje tylko „siebie”. Jesteś tylko Ty i ten głosik w Twoje głowie, które szepcze Ci brzydkie słówka na Twój temat.

Dlatego tutaj będziemy zagłuszać ten głos i tworzyć najsympatyczniejsze stadko w Internecie. Wchodzisz w to?

A oprócz tego od czasu możecie przeczytać u mnie jakąś RECENZJĘzagłębić się ze mną w błogo/BLOGOSFERĘKULTURĘ lub udać się w PODRÓŻE MAŁE I DUŻE.

Skrobnij słówko…

Jeśli mielibyście ochotę skrobnąć też słówko do mnie, to ślijcie na adres: slowonalawe@gmail.com O czym możecie do mnie pisać? W zasadzie o wszystkim. Po prostu, jeśli czujecie, że chcecie się ze mną podzielić słowem, to proszę dzielcie się bez zastanowienia! Jeśli macie ochotę do mnie napisać, ale nie wiecie o czym, to mam kilka propozycji: o tym, co Wam się tu podoba, o tym, co Wam się nie podoba (ale tylko ładnie i z kulturą), o tym, co byście zmienili, o tym, co byście chcieli tu przeczytać, o tym, co was porusza i o tym, co Was ciekawi. Każdą korespondencję przyjmę z radością. Rozgośćcie się i wpadajcie na słówko jak najczęściej!